fbpx

Indygo

Jesteśmy nowością na warszawskim i podwarszawskim rynku firm. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że nadszedł czas na kolejny krok w rozwoju. Tak właśnie powstała firma Indygo.

Doświadczenie, zdobyte w branży czystości i branży meblarskiej, przenosimy do pracy pod własnym szyldem. Od początku stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego konsekwentnie budujemy nasz zespół, zawsze dobierając do niego rzetelną, dokładną i odpowiedzialną kadrę.

Czym się zajmujemy? Konstruując naszą ofertę, postawiliśmy na to co umiemy robić najlepiej i co sprawia nam największą przyjemność. Jak to mówią: „Jeżeli robisz to, co kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Postawiliśmy zatem na specjalizację w czterech podstawowych zakresach:

Oferta naszej firmy, prócz powyższych specjalizacji, jest rozszerzona o: pranie tapicerki samochodowej, pranie dywanów i ozonowanie pomieszczeń. Zakres usług dopasowaliśmy do potrzeb klienta.  Jeśli chcesz poznać pełną ofertę firmy Indygo zapraszamy na podstronę Oferta.

Działamy mobilnie

Dbając o wygodę i komfort naszych Klientów usługi z naszej oferty w pełni wykonujemy mobilnie – z dojazdem do domu lub firmy. Działamy na rynku warszawskim i większość usług wykonujemy właśnie w mieście Warszawa. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości, zwanych powszechnie „wianuszkiem podwarszawskim”, czyli położonych na terenie powiatów okalających Warszawę: Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Otwock, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki.

Specjalizacja: pranie tapicerki, czyszczenie i renowacja skóry

Jedną z usług, w których szczególnie się wyspecjalizowaliśmy i które stanowią trzon naszej oferty jest pranie tapicerki meblowej oraz renowacja mebli skórzanych jak i czyszczenie i pielęgnacja tapicerki skórzanej. Wykonujemy z dojazdem do Klienta pranie oraz czyszczenie wszelkiego rodzaju kanap, sof, narożników, materacy, foteli i krzeseł, ale również świadczymy w tej formule pranie tapicerki samochodowej oraz renowację mebli skórzanych.

Specjalizacja: firma sprzątająca biura Warszawa

Chętnie podejmujemy współpracę z firmami, administratorami i właścicielami budynków oraz urzędami, w zakresie profesjonalnej obsługi obiektów biurowych. Usługi sprzątające takie jak sprzątanie biur w Warszawie wykonujemy głównie na zasadzie stałej opieki nad czystością w firmie Klienta, jak i zleceń doraźnych. Takie jednorazowe zlecenia to na przykład pranie wykładziny lub pranie tapicerki meblowej .

Opinie i referencje

Sprawdź co sądzą o nas osoby i firmy z Warszawy i okolic, które już co najmniej raz skorzystały z naszych usług.

„Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu, przez usługę aż po kontakt kilka dni po wykonaniu usługi ze strony firmy, by upewnić się, że jestem zadowolona. Czyszczenie bardzo dokładne. Dzięki usłudze, mój narożnik odzyskał swoją świeżość! Polecam!”
Michalina

„Usługa wykonana profesjonalnie. Jakość bardzo dobra. Firma słowna i punktualna. Polecam”
Julia

„Szybka wycena, jeszcze szybszy termin realizacji – polecam”
Michał

„Jestem bardzo zadowolony z usługi prania dywanów, profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam”
Bartek

„Bardzo miły Pan, usługa wykonana bardzo prawidłowo. Mają profesjonalne środki i sprzęty. Polecam z czystym sumieniem”
Małgorzata

„Bardzo polecam usługi tej firmy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Tapicerka krzeseł uprana jak nigdy, krzesła wyglądają teraz jak nowe. Dywany także dokładnie uprane. Ceny bardzo przystępne, jakość wysoka”
Jadwiga

Call Now Button