fbpx

Indygo

Jesteśmy nowością na warszawskim i podwarszawskim rynku firm. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że nadszedł czas na kolejny krok w rozwoju. Tak właśnie powstała firma Indygo.

Doświadczenie, zdobyte w branży czystości i branży meblarskiej, przenosimy do pracy pod własnym szyldem. Od początku stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego konsekwentnie budujemy nasz zespół, zawsze dobierając do niego rzetelną, dokładną i odpowiedzialną kadrę.

Czym się zajmujemy? Konstruując naszą ofertę, postawiliśmy na to co umiemy robić najlepiej i co sprawia nam największą przyjemność. Jak to mówią: „Jeżeli robisz to, co kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Postawiliśmy zatem na specjalizację w zakresie:

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę firmy Indygo zapraszamy na podstronę Oferta.

Działamy mobilnie

Dbając o wygodę i komfort naszych Klientów większość usług z naszej oferty wykonujemy mobilnie – z dojazdem do domu lub firmy. Działamy na rynku warszawskim i większość usług wykonujemy właśnie w mieście Warszawa. Dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości, zwanych powszechnie „wianuszkiem podwarszawskim”, czyli położonych na terenie powiatów okalających Warszawę: Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Otwock, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki

Specjalizacja: renowacja i pielęgnacja skóry

Usługą, w której szczególnie się wyspecjalizowaliśmy i która stanowi trzon naszej oferty jest renowacja mebli skórzanych jak i czyszczenie i pielęgnacja tapicerki skórzanej.

Równolegle do usługi renowacji skóry wykonujemy z dojazdem do Klienta pranie oraz czyszczenie wszelkiego rodzaju kanap, sof, narożników, materacy, foteli i krzeseł, ale również świadczymy w tej formule pranie wykładzin.

Opinie i referencje

Sprawdź co sądzą o nas osoby i firmy z Warszawy i okolic, które już co najmniej raz skorzystały z naszych usług.

„Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu, przez usługę aż po kontakt kilka dni po wykonaniu usługi ze strony firmy, by upewnić się, że jestem zadowolona. Czyszczenie bardzo dokładne. Dzięki usłudze, mój narożnik odzyskał swoją świeżość! Polecam!”
Michalina

„Usługa wykonana profesjonalnie. Jakość bardzo dobra. Firma słowna i punktualna. Polecam”
Julia

„Szybka wycena, jeszcze szybszy termin realizacji – polecam”
Michał

„Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Wszystko uzgadniane przed i w trakcie realizacji. Krótki termin wykonania (w 10 dni dwie sofy 2 i 3- osobowa, fotel i puf). Komplet informacji dotyczących prawidłowego czyszczenia. POLECAM!”
Monika

„Pełen profesjonalizm, szybki czas realizacji, przemiła obsługa. W naszym przypadku, renowacja 2 kanap, była bardzo trudna. Efekt przeszedł nasze oczekiwania”
Maria

„Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, kanapa i fotele wyglądają jak nowe pomimo sporego zużycia. Mogę szczerze polecić usługi firmy.”
Michał

Call Now Button