fbpx

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Halinowie

Wykonujemy usługi prania tapicerki meblowej i czyszczenia mebli skórzanych na terenie gminy Halinów.

Zasięgiem naszych usług obejmujemy całą Gminę Halinów i wszystkie miejscowości wchodzące w jej skład: Brzeziny, Budziska, Chobot, Cisie, Desno, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Grabina, Hipolitów, Józefin, Kazimierów, Królewskie Brzeziny, Krzewina, Michałów, Mrowiska, Nowy Konik, Okuniew, Stary Konik, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski, Zagórze, Żwirówka

W gminie Halinów świadczymy następujące usługi z dojazdem:

  • Pranie tapicerki meblowej
  • Czyszczenie mebli skórzanych

Więcej o naszych mobilnych usługach prania/czyszczenia mobilnych na terenie Halinowa w dalszej części tekstu.

Gmina Halinów

Mobilne usługi z dojazdem do Klienta – Halinów i okolice

 

Nie czekaj zadzwoń i umów wizytę już teraz

Pranie tapicerki meblowej Halinów

Jako Indygoo specjalizujemy się w mobilnych usługach prania/czyszczenia mebli tapicerowanych na terenie Halinowa. Oferujemy pranie kanap i wersalek, sof oraz narożników, a także foteli, krzeseł i materacy.
Czyścimy tapicerkę ze wszelkich zabrudzeń, usuwając plamy po potrawach (w tym plamy z ketchupu i sosów), napojach (w tym plamy po winie, kawie i herbacie), po zwierzętach (w tym plamy z moczu), a także plamy z krwi, farby, atramentu itd.

Jak przebiega pranie tapicerki

W naszej pracy, aby skutecznie wyczyścić dany mebel, nieodzowny jest przede wszystkim profesjonalny sprzęt oraz preparaty. Jednak kluczowe jest fachowe podejście, poparte doświadczeniem w usuwaniu różnego rodzaju plam i czyszczeniu różnych rodzajów tkanin.

Pranie narożnika Warszawa Indygo

Dlatego zawsze działamy zgodnie z następującym schematem:

  • rozpoznanie tkaniny,
  • odkurzanie,
  • naniesienie odpowiedniego preparatu prespray, którego zadaniem jest oddzielenie brudu od materiału,
  • odplamianie – z zastosowaniem odpowiednich odplamiaczy, dobranych do rodzaju plam i poprzedzonych testem stabilności koloru,
  • pranie ekstrakcyjne mebla przy użyciu specjalistycznego odkurzacza piorącego
  • impregnacja (dodatkowo płatna) – przy użyciu specjalistycznych środków, które podnoszą odporność tapicerki na wchłanianie różnych substancji płynnych.
Środki czystości

Profesjonalne środki czystości

W procesie czyszczenia mebli stosujemy sprawdzone, bezpieczne, antyalergiczne środki chemiczne.

jakosc indygoo.

Gwarancja jakości

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Liczne szkolenia sprawiają, że pewni własnych umiejętności, dajemy gwarancję na nasze usługi.

Środki czystości

Doświadczona kadra

Mamy sprawdzony, starannie dobrany zespół fachowców doświadczonych w czyszczeniu i pielęgnacji mebli materiałowych i skórzanych

Indygo – profesjonalne czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej 

Stawiamy na najwyższą jakość usług i wygodę naszych Klientów. To my dostosujemy się do Ciebie, a nie odwrotnie – działamy mobilnie. Chcesz poznać lepiej naszą firmę i zobaczyć efekty naszej pracy? Zapraszamy do galerii i na stronę: Firma Indygo

Czyszczenie mebli skórzanych Halinów

Drugą z naszych specjalizacji dostępnych dla mieszkańców gminy Halinów jest fachowe czyszczenie mebli z tapicerką skórzaną.

Meble z obiciem skórzanym niewątpliwie dodają pomieszczeniom szyku i klasy. Jednak, jak wszystkie inne meble, w toku ich codziennej eksploatacji tracą swój pierwotny blask – podlegają ścieraniu, które prowadzi do przebarwień, przetarć i pęknięć. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja i czyszczenie skóry.

Jak przebiega czyszczenie mebli skórzanych

Oferujemy profesjonalne czyszczenie i pielęgnację skórzanych kanap, narożników, sof, wypoczynków, a także skórzanych foteli i krzeseł. Zabiegi związane z czyszczeniem, pielęgnacją oraz konserwacją mebli skórzanych wykonujemy w systemie mobilnym – z dojazdem do Klienta w Halinowie.

Czyszczenie skór zaczynamy zawsze od dokładnego odkurzenia mebla. Następnie, przy pomocy profesjonalnych środków dedykowanych do danego typu obicia skórzanego, wykonujemy czyszczenia skóry małymi fragmentami. Do prac używamy szczotek z miękkim, naturalnym włosiem. Rozpuszczone zabrudzenia takie jak tłuszcz, kurz, bród usuwamy za pomocą czystej ściereczki. W ostatnim etapie, przy pomocy specjalnego preparatu konserwującego wykonujemy konserwację skóry. Dzięki temu skutecznie utrwalimy efekty czyszczenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

Sprzątanie biur w Warszawie – jak to robić najlepiej

Sprzątanie biur w Warszawie – jak to robić najlepiej

Warszawa jest niewątpliwym liderem w kraju pod względem ilości firm. Działalności gospodarcze są tu prowadzone w domach, kamienicach, blokach, pawilonach i biurowcach. Niezależnie jednak od rodzaju siedziby, zawsze trzeba dbać o porządek w firmie. Jakie przedsiębiorcy...

Rodzaje uszkodzeń na meblach skórzanych

Rodzaje uszkodzeń na meblach skórzanych

Zastanawiasz się, czy Twoje meble skórzane nadają się do renowacji pomimo bardziej rozległych uszkodzeń? W tym artykule postaramy się to nieco rozjaśnić. Więcej informacji o usłudze renowacji mebli skórzanych możesz znaleźć w tym wpisie. Czy Twój mebel nadaje się do...

Call Now Button