fbpx

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Sulejówku

Profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej oraz czyszczenia mebli skórzanych na terenie Sulejówka
510 343 677.

W kwestii prania i czyszczenia mebli z dojazdem obejmujemy zasięgiem naszych cały Sulejówek. Mobilne pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych oraz skórzanych zrealizujemy między innymi w rejonach osiedli: Cechówka, Długa Szlachecka, Miłosna, Nowa Miłosna, Nowa Żurawka, Osiedle Harcerz, Poligon, Ratajewo, Sulejówek, Stara Żurawka, Szkopówka, Wola Grzybowska, Zorza.

W Sulejówku świadczymy następujące usługi z dojazdem:

  • Pranie tapicerki meblowej 
  • Czyszczenie mebli skórzanych

Więcej informacji o naszych mobilnych usługach prania/czyszczenia na terenie Sulejówka prezentujemy w dalszej części tekstu.

Sulejówek

Mobilne usługi z dojazdem do Klienta – Sulejówek i okolice

 

Nie czekaj zadzwoń i umów wizytę już teraz

Pranie tapicerki meblowej Sulejówek

Oferujemy pranie sof, wersalek, kanap, narożników, foteli, krzeseł, a także materacy. Całość odbywa się w trybie mobilnym, czyli z dojazdem do Klienta.

Czyścimy tapicerkę ze wszelkich zabrudzeń. Nie straszne nam są plamy po napojach (w tym po winie, kawie i herbacie), po potrawach (w tym plamy z ketchupu i sosów), po zwierzętach (w tym plamy z moczu), a także plamy z krwi, atramentu, farb itd.

Jak przebiega pranie tapicerki

Większość naszych Klientów z Sulejówka, jest świadomych, że aby skutecznie wyczyścić dany mebel, potrzebne są dwie rzeczy: profesjonalny sprzęt i preparaty oraz fachowe podejście poparte doświadczeniem. To połączenie, gwarantuje skuteczne usunięcie wszelkich plam z niemal każdego rodzaju tkaniny.

Pranie narożnika Warszawa Indygo

Nie tylko w Sulejówku, schemat naszego działania związanego z praniem tapicerki wygląda następująco:

  • rozpoznanie tkaniny,
  • odkurzanie,
  • naniesienie odpowiedniego preparatu prespray, którego zadaniem jest oddzielenie brudu od materiału,
  • odplamianie – z zastosowaniem odpowiednich odplamiaczy, dobranych do rodzaju plam i poprzedzonych testem stabilności koloru,
  • pranie ekstrakcyjne mebla przy użyciu specjalistycznego odkurzacza piorącego
  • impregnacja (dodatkowo płatna) – przy użyciu specjalistycznych środków, które podnoszą odporność tapicerki na wchłanianie różnych substancji płynnych.

Indygo – profesjonalne czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej 

Stawiamy na najwyższą jakość usług i wygodę naszych Klientów. To my dostosujemy się do Ciebie, a nie odwrotnie – działamy mobilnie. Chcesz poznać lepiej naszą firmę i zobaczyć efekty naszej pracy? Zapraszamy do galerii i na stronę: Firma Indygo

Środki czystości

Profesjonalne środki czystości

W procesie czyszczenia mebli z tapicerką skórzaną stosujemy sprawdzone, bezpieczne, antyalergiczne środki chemiczne.

jakosc indygoo.

Gwarancja jakości

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Liczne szkolenia sprawiają, że pewni własnych umiejętności, dajemy gwarancję na nasze usługi.

Środki czystości

Doświadczona kadra

Mamy sprawdzony, starannie dobrany zespół fachowców doświadczonych w czyszczeniu i pielęgnacji mebli skórzanych.

Czyszczenie mebli skórzanych Sulejówek

Drugą z naszych flagowych usług realizowanych na terenie Sulejówka jest fachowe czyszczenie mebli z tapicerką skórzaną.

Skórzane meble w pomieszczeniu niewątpliwie dodają mu prestiżu i klasy. Co istotne – czas jest dla nich bardziej łaskawy niż dla mebli tapicerowanych. Niestety, także skóra na skutek eksploatacji traci swój pierwotny blask. Meble skórzane podlegają ścieraniu, które prowadzi do przebarwień, przetarć i pęknięć. Warto zatem zapewnić skórzanej sofie czy też fotelom odpowiednie czyszczenie, pielęgnację i konserwację.

Jak przebiega czyszczenie mebli skórzanych

Oferujemy profesjonalne czyszczenie i pielęgnację skórzanych kanap, narożników, sof, wypoczynków, a także skórzanych foteli i krzeseł. Zabiegi związane z czyszczeniem, pielęgnacją oraz konserwacją mebli skórzanych wykonujemy w systemie mobilnym – z dojazdem do Klienta na terenie całego miasta Sulejówek.

Pierwszy etap czyszczenia mebli skórzanych, to zawsze jest dokładne odkurzenie mebla. Następnie, przy pomocy profesjonalnych środków dedykowanych do danego typu skórzanego obicia, wykonujemy czyszczenie skóry małymi fragmentami. Bardzo ważne jest, aby tę pracę wykonywać przy użyciu szczotek z miękkim, naturalnym włosiem. Następnie usuwamy rozpuszczone zabrudzenia takie jak tłuszcz, kurz itp. W ostatnim etapie, przy pomocy specjalnego preparatu konserwującego wykonujemy konserwację skóry. Dzięki temu skutecznie utrwalimy efekty czyszczenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź:

Sprzątanie biur w Warszawie – jak to robić najlepiej

Sprzątanie biur w Warszawie – jak to robić najlepiej

Warszawa jest niewątpliwym liderem w kraju pod względem ilości firm. Działalności gospodarcze są tu prowadzone w domach, kamienicach, blokach, pawilonach i biurowcach. Niezależnie jednak od rodzaju siedziby, zawsze trzeba dbać o porządek w firmie. Jakie przedsiębiorcy...

Rodzaje uszkodzeń na meblach skórzanych

Rodzaje uszkodzeń na meblach skórzanych

Zastanawiasz się, czy Twoje meble skórzane nadają się do renowacji pomimo bardziej rozległych uszkodzeń? W tym artykule postaramy się to nieco rozjaśnić. Więcej informacji o usłudze renowacji mebli skórzanych możesz znaleźć w tym wpisie. Czy Twój mebel nadaje się do...

Usuwanie tuszu z tapicerki materiałowej

Usuwanie tuszu z tapicerki materiałowej

Częstym problem z jakim się mierzymy jest plama z atramentu pozostawiona na meblach tapicerowanych. Plamy po długopisie, flamastrze lub markerze nie należą do najprostszych do usunięcia. Problem ten dotyczy głównie rodziców małych dzieci, które pobrudziły krzesło,...

Call Now Button